محل تبلیغات شما

نسخه جدید با لینک مستقیم اندروید

دانلود راحت و قوی برای اندروید

سریع تلگرام

اطلاعات بیشتر در مورد  نسخه جدید رایگان نامحدود و نقطه اتصال امن:

راحت و قوی به شما امکان می دهد هر کاری را که می خواهید به صورت آنلاین انجام دهید. با اتصال و رفع انسداد سایت های مورد نظر شما VPN با سرعت بالا همیشه فراهم می کند. همچنین ، می توانید ویدیوهایی را که در کشور شما در دسترس نیستند ، رفع انسداد کنید. به همین ترتیب از شبکه خود محافظت کرده و با هر رهگیری مرور ایمن کنید.

سریع تلگرام بهترین تونل VPN است که برای رفع انسداد سایت ها و تماشای فیلم ها رایگان و نامحدود است. همچنین ، برنامه های مسدود شده و نقاط امن Wi-Fi را دور بزنید. رایگان ، VPN Proxy است و VPN رایگان نامحدود را برای اندروید فراهم می کند. این به سادگی ، خرید  سرعت و کارایی از همه برنامه های دیگر پیشی می گیرد. علاوه بر این سایفون قصد دارد یک سرور پیش فرض کشور نیز ارائه دهد. اکنون ما لیست سرور خاصی را برای برخی کشورها تنظیم کرده ایم و گام به گام سعی خواهیم کرد به زودی این عملکرد را تأیید کنیم. از طرف دیگر ، خرگوش جایگزین مناسبی برای اندروید با لینک مستقیم است.

امکانات:

• با Wi-Fi ، 3G ، 4G و LTE کار می کند
  • رایگان سرعت VPN بالا!
  • بهترین رایگان نامحدود برای اندروید.
  • با اتصال مانند خرگوش ، سایتها را از طریق پروکسی VPN رفع انسداد کنید.
  • از حریم خصوصی و نقطه اتصال Wi-Fi امن محافظت کنید.
  • سریعترین اتصال با سرعت بالا VPN.
  • ساده ترین اتصال از طریق یک ضربه به سرور پروکسی VPN.
  • سرور پراکسی ابر رایگان برای ارائه خدمات بهتر VPN.
  • از طریق مدرسه و Wi-Fi مدرسه از طریق دور زدن فایروال ها به عنوان  نسخه جدید مدرسه لذت ببرید.
  • وب سایت ها و برنامه های علاقه مند خود را با پروکسی VPN در سراسر جهان از هر زمان که بخواهید انسداد دهید.
  • از ترافیک شبکه خود در نقطه اتصال Wi-Fi محافظت کنید. همچنین ، بدون اینکه ردیابی شوید ، ناشناس و ایمن مرور کنید. از این رو ، از مرور خصوصی لذت ببرید.
  • با استفاده از پروتکل های VPN باز (UDP / TCP) داده ها را رمزگذاری می کند.

نمایشگر ویدیو

00:00

05:13

تلگرام یک سرویس کاملاً مجازی VPN است که ادعا می کند می تواند همه کارها را از تورنت و پخش جریانی تا مرور وب تاریک انجام دهد. اما واقعاً چقدر خوب عمل می کند؟ آیا واقعاً می تواند محدودیت های جغرافیایی را دور زده و Netflix را از انسداد خارج کند؟ و سرعتش چطوره؟

من فانوس را در سخت ترین آزمایشاتم قرار دادم تا ببینم آیا طبق ادعاهای خود عمل می کند یا خیر. اکنون ارزان ترین گزینه حق بیمه موجود است ، اما اگر نتواند ویژگی های مورد نیاز شما را بیشتر ارائه دهد ، معنای زیادی ندارد. من پوشش سرور را بررسی کردم ، آزمایشات سرعت را انجام دادم ، اقدامات امنیتی آن را بررسی کردم ، رابط کاربری و سهولت استفاده آن را تجزیه و تحلیل کردم و حتی پشتیبانی مشتری آن را در محل قرار دادم.

نسخه جدید با لینک مستقیم اندروید نسخه جدید با لینک مستقیم اندروید

منتشر شده در مارس 7, 2021
دسته‌بندی شده در برچسب خورده با ،،،،،،،

ip ثابت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها