محل تبلیغات شما

خرید با ip ثابت

دانلود با ip ثابت

ای پی ثابت برای بایننس

خرید  با ip ثابت

استفاده از Binance با VPN: چه مزایایی می توانید کسب کنید
اولین و مهمترین دلیل استفاده از VPN ثابت برای تجارت رمزنگاری این است که فعالیتهای آنلاین خود را از چشم کنجکاو هکرها ، مأموران ردیابی و سازمانهای دولتی ایمن نگه دارید. برای اطمینان از اینکه هیچ کس نمی تواند فعالیت های اینترنتی شما را با هویت واقعی شما مرتبط کند ، VPN Unlimited رمزگذاری AES-256 درجه نظامی ، فناوری پروکسی SOCKS5 و ویژگی پوشش IP ثابت را پیاده سازی می کند. در نتیجه می توانید ارزهای رمزنگاری شده را بخرید ، بفروشید یا مبادله کنید و از حریم خصوصی و امنیت آنلاین خود اطمینان داشته باشید.

دلیل بعدی استفاده از شبکه خصوصی مجازی دسترسی بدون محدودیت به هر سیستم عامل تجاری است. به لطف ویژگی IP masking و بیش از 500 سرور مجازی پرسرعت در سرتاسر جهان ، می توانید آدرس IP واقعی خود را پنهان کرده و موقعیت جغرافیایی خود را جعل کنید. برای انجام این کار ، به سادگی به سرور مجازی مناسب که در مکان مورد نظر واقع شده است متصل شوید و بس!

راه حل قابل اعتماد Binance VPN ما چگونه کار می کند

ای پی ثابت برای بایننس
Virtual Private Network یا به اختصار VPN ثابت نوعی نرم افزار امنیتی است که هدف آن محافظت از داده های ارزشمند شما و دور نگه داشتن شما از هرگونه تهدیدات آنلاین است.

خرید با ip ثابت برای تأمین حفاظت سطح بالا از مشتریان ما وظایف زیر را اجرا می کند:

در مرحله اول ، مشتری VPN قابل اعتماد ما یک تونل مجازی امن بین دستگاه شما و یک سرور VPN انتخاب شده ایجاد می کند. از این پس ، تمام ترافیک وب شما از طریق این تونل نفوذناپذیر هدایت می شود. در نتیجه ، هیچ شخص ثالثی نمی تواند داده های شما را رهگیری کند یا فعالیت های آنلاین شما را کنترل کند.
ثانیا ، راه حل Binance VPN ما هر دو ترافیک ورودی و خروجی دستگاه شما را جمع می کند و آن را برای هیچ شخص ثالث کاملا غیرقابل ردیابی می کند. به لطف رمزگذاری ضد گلوله AES 256-bit ، می توانید مطمئن باشید که هر اطلاعاتی که از طریق اینترنت به اشتراک می گذارید ایمن خواهد بود.
سرانجام ، KeepSolid VPN Unlimited آدرس IP واقعی شما را پنهان کرده و آدرس IP سرور مجازی را که به آن متصل هستید جایگزین می کند. این شما را قادر می سازد از محدودیت های جغرافیایی عبور کنید ، سانسور دولت را دور بزنید و قفل Binance را از هر قسمت از جهان باز کنید.

من چند روز پیش در 20 آوریل مشغول معامله بودم و قصد داشتم معامله دیگری انجام دهم ، هنگامی که به تاریخچه binance خود در تاریخ نگاه می کردم ، همه چیز عادی بود ، به جز یک آدرس IP عجیب و غریب که در همان روز ورود به سیستم وارد شد تجارت

من پارانویا هستم زیرا این آدرس در حدود 600 کیلومتری محل زندگی من واقع شده است ، اما وقتی به سابقه ایمیل ورود به سیستم خود نگاه می کنم (هر زمان که بخواهم آدرس IP جدیدی به سیستم وارد شوید به من اطلاع داده می شود) می گوید که این آدرس در دستگاه اندروید کروم است. من همان روز تقریباً در همان ساعت به تلفن همراهم وارد شدم ، بنابراین فکر می کنم این شاید فقط تلفن من باشد ، اما منطقی نیست که چرا آدرس IP خیلی دور واقع شده است. من نمی خواهم حساب خود را غیرفعال کنم زیرا می بینم که فعال شدن مجدد آن ممکن است چند روز طول بکشد ، اما من در گذشته هک شده ام و نمی خواهم دوباره این خطر را بپذیرم. آیا باید فقط با binance تماس بگیرم و حساب خود را غیرفعال کنم؟

شاید آدرس عجیب ip به گوشی من متصل باشد و بتوان آن را توضیح داد؟ غیرفعال کردن 2FA سپس دوباره می توان آن را یک شرط امن دانست؟

منتشر شده در مارس 5, 2021
دسته‌بندی شده در کریوبرچسب خورده با ،،،،،

ip ثابت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها